معاون هماهنگي توزيع توانير: اطلاع رساني دقيق، مستمر و آسان شرط تحقق هرطرح و برنامه اي است.
جلسه شوراي هماهنگي منطقه چهار برق كشور با هدف بررسي ميزان بهره مندي مشتركين از اين طرح، در برق اهواز برگزار شد

  جلسه شوراي هماهنگي  منطقه چهار برق كشور با حضور مهندس رخشاني مهر معاون هماهنگي توزيع توانير و هيات همراه، مديران عامل شركتهاي برق لرستان، كهگيلويه و بويراحمد شيراز، خوزستان و اهواز روز يكشنبه دهم آذرسال98 به ميزباني برق اهواز و با هدف بررسي وضعيت طرح ملي قبض سبز و وصول مطالبات ناشي از بهره مندي مشتركين از اين طرح، در راستاي ارايه خدمات مطلوب به شهروندان برگزار شد.

 معاون هماهنگي توزيع توانير در اين جلسه با تاكيد بر ضرورت آموزش و اطلاع رساني بيان داشت: تحقق هرطرح و برنامه اي مستلزم اطلاع رساني دقيق، مستمر و آسان براي تمام سطوح جامعه هدف مي باشد و در اين مسير بايد بتوانيم از همه ابزارهاي موجود استفاده بهينه داشته باشيم.

رخشاني مهر دربخش ديگري از سخنان خود بيان داشت: اگر مي‌خواهيم كار متفاوت انجام دهيم بايد ابتدا تفكر متفاوت داشته باشيم و در اين راستا بايد بتوانيم با برداشت دقيق اطلاعات، خود را به روز نگه داشته و با تجه به اينكه درحال حاضر 9هزار مامور قرائت داريم با حذف قبض كاغذي ميتوانيم از ظرفيت آنها در ديگر بخشها استفاده مطلوب نماييم و مشكلات ناشي از چاپ‌و توزيع قبض نيز در اين راستا مرتفع مي شود و زمينه تمركز بر روي ايده هاي جديدفراهم ميشود.
معاون هماهنگي توزيع شركت مادر تخصصي توانير در ادامه بيان داشت: در مدل مالي ايجاد شده مي توانيم هزار و 500 ميليارد تومان هزينه ساليانه در بخش مشتركين را طي دو سال به صفر رسانده و هزينه مذكور را در بخشهاي فني شبكه جهت جلب رضايت شهروندان هزينه نماييم.
وي خاطر نشان كرد: لازمه كسب موفقيت در تحقق اهداف حذف قبوض كاغذي توجه جدي به آموزش و برخورد صادقانه با شرايط موجود شركت‌هايمان است كه در اين مسير با مراجعه به جامعه هدف شامل مردم كوچه و بازار دانشگاه ها ادارات مجتمع هاي مسكوني صاحبان كسب و كار و بازاريان، از نتايج اطلاع‌رساني و آموزش خودآگاه و با ايجاد ميز خدمت در مكان هاي مختلف نسبت به اطلاع رساني مستمر و رفع خطاي آموزشي خود اقدام كنيم.
رخشاني مهر در خصوص اهداف طرح ملي قبض سبز تصريح كرد: پيش تر مشكلات بسيار فراواني در زمينه تحويل قبض كاغذي به مشتركين داشتيم شهرونداني بودند كه به دلايلي قبض بدست آنها نمي رسيد و اين مهم باعث تجميع بدهي و عدم توانايي پرداخت آنها ميشدكه در روش جديد مشترك علاوه بر دريافت صورتحساب مصرف دوره، شاهد درگاه هاي آسان پرداخت بوده و مشكلات گذشته را نخواهد داشت و فاصله بين مشترك و سيستم هاي شركت كوتاه شده و عملا شاهد ارايه خدمات مطلوب خواهيم بود.   
در ادامه اين جلسه مديران عامل و معاونين واحد مشتركين منطقه چهار برق كشور در خصوص جزييات اجرايي به بحث و تبادل اطلاعات پرداخته و در زمينه تحقق هرچه مطلوب تر طرح ملي قبض سبز در جلسه به بيان عملكرد خود پرداختند.
تاریخ:
1398/09/10
تعداد بازدید:
330
منبع: