بازديد مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اصفهان از برق اهواز
مديرعامل شركت توزيع برق اصفهان در راس هياتي از اقدامات انجام شده برق اهوازدرمدت سيل فروردين 98 و پس از آن ديداربه عمل آورد.

مهندس علاقمندان دراين بازديد با اشاره به اهميت استان خوزستان و شهراهواز بيان داشت: بحث مديريت مصرف برق در اين كلانشهر واستان نقش و تاثير بسيار مطلوبي بجا گذاشته است و كنترل پيك بارحاصل شده كاربسيار بزرگي بود كه آثار مثبت آن در تابستان سال جاري در شبكه سراسري برق كشور بخوبي نمايان شده است.

وي در ادامه افزود: شركتهاي توزيع نيروي برق اهواز و خوزستان به لطف خدا و با تلاش و همدلي توانستند بحرانهاي مهمي را با موفقيت پشت سربگذارند كه آخرين آن سيل فروردين 98بود كه ويژگي مهم آن تبديل تهديد به فرصت بود.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اصفهان دربخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد:همه مردم ايران خود را در حل مشكلات خوزستان يكدل و يكپارچه مي دانند وكليه همكاران خانم و آقاي اين شركت نيز در مدت سيل سال جاري و بحران سال 95 با جديت تمام در كنار ساير هموطنان تلاش كردندكه در حدتوان بخشي از مشكلات ايجاد شده در اين استان قهرمان را مرتفع سازند.

 علاقمندان تجربيات حاصله در مواجه با مشكلات سالهاي اخير شبكه برق اهواز را بسيار سودمند دانسته و اظهار داشت: حسن عملكردهمكاران عزيزصنعت برق خوزستان و اهواز اين بود كه تهديد ها را تبديل به فرصت كردو با تشكيل گروههاي نت شرق و غرب و تيمهاي عملياتي آموزش ديده عملا امكان پيش بيني و برنامه ريزي پيش از وقوع مشكل را فراهم و دستاورد ارزشمندي براي كل صنعت برق كشور به همراه داشته است.

مديرعامل برق اصفهان در ادامه سخنان خود بيان داشت: انشالله تلاش ما نبايد محدود به روزهاي بحراني باشد بلكه مي توانيم با ايجاد تفاهمنامه هاي مشترك همكاري در حوزه سازندگي، دست در دست هم به تقويت همدلي كمك كرده و با انتقال تجربه و دانش در اعتلاي هرچه بيشتر كشورمان گام برداريم.

مهندس حسن كريمي مديرعامل برق اهواز نيز با تقدير از مهندس علاقمندان و هيئت همراه، توزيع برق استان اصفهان را يار هميشگي مردم خوزستان و برق اهواز دانست و از زحمات و حضور و همراهي مديرعامل و گروههاي عملياتي اين شركت درحل مشكلات سالهاي اخير در خوزستان تقدير به عمل آورد.

در ادامه اين ديدار مهمانان از گروههاي عملياتي نگهداري و تعميرات خط گرم،مركز پايش انرژي و ديسپاچينگ و مونيتورينگ شبكه برق اهواز بازديدو از نزديك با دستاوردهاي اين شركت آشنا شدند
تاریخ:
1398/05/14
تعداد بازدید:
287
منبع: