تامين برق و روشنايي مواكب اربعين حسيني در منطقه عين دو اهواز
مديرامور برق منطقه دو اهواز: همكاران اين امور با حضور فعال در خدمت رساني به مواكب اربعين حسيني برق و روشنايي بيش از50 موكب با عنوان ساحت الحسين واقع در منطقه عين دو اهواز را تامين نمودند.

   مديرامور برق منطقه  شركت ضمن تسليت ايام اربعين حسيني در خصوص فعاليتهاي برقرساني به موكب هاي برپا شده در منطقه عين دو بيان كرد: اين مجموعه افتخاردارد كه همچون سالهاي گذشته در امرخدمت رساني به اين حركت عظيم جهاني پيش قدم بوده و همزمان با ايام اربعين سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام، نسبت به تامين برق و روشنائي بيش از50 موكب تحت عنوان ساحت الحسين (ع) واقع در اين منطقه پيش قدم بوده است.

   حجت توكلي در ادامه افزود: با توجه به افزايش تعداد مواكب مسير جاده اهواز به چذابه، حد فاصل اهواز به حميديه به ويژه منطقه عين دو، مقرر شد مواكبي كه در امتداد مسيرساحت الحسين عليه السلام هستند با احداث شبكه جديد تامين برق شوند.

   وي همچنين در راستاي خدمات رساني به مواكب تصريح كرد: بمنظور رعايت اصول ايمني و جلوگيري از خطرات احتمالي همكاران ما درامور برق منطقه با اعزام ماشين كارشناسان ايمني برق نسبت به بازديد از مواكب و بررسي موارد ايمني اعم از كابل اصلي، تابلو و سيم كشي داخلي آموزش و تذكرهاي لازم به متوليان داده شد ولي با اين وجود از موكب داران عزيز تقاضا داريم موارد ايمني برق را با دقت رعايت فرمايند.

تاریخ:
1398/07/13
تعداد بازدید:
189
منبع: