سومین جشنواره مسابقات ورزشی ویژه کارکنان برق اهوازبرگزار شد
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان این شرکت، ویژه ایام الله مبارکه دهه فجر و گرامیداشت یاد و نام سردارسپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجموعه ورزشی آب و برق خوزستان و با حضور بیش از 750 وزرشکار در یازده رشته ورزشی برگزار شد.

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان این شرکت، ویژه ایام الله مبارکه دهه فجر و گرامیداشت یاد و نام سردارسپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجموعه ورزشی آب و برق خوزستان و با حضور بیش از 750 وزرشکار در یازده رشته ورزشی برگزار شد.

معاونت منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از روندبرگزاری مسابقات گفت: مبحث ورزش در برق اهواز با حسن نظر مدیرعامل محترم و مجموعه مدیریتی جایگاه ویژه ای دارد و هرساله از جشنواره مسابقات ورزشی استقبال بیشتری می شود .

عباس عسکرزاده افزود: در سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان برق اهواز امسال 751 نفر ورزشکار خانم و آقا در رده های سنی مختلف و در رشته های داژبال، والیبال، فوتسال، آمادگی جسمانی، شطرنج، تنیس روی میز، دارت و تیراندازی با هم به رقابت پرداختند.

در ادامه این مراسم دبیرشورای مرکزی ورزش وزارت نیرو اظهار داشت: ورزش به فرموده مقام معظم رهبری امر به معروف است و حفظ سلامت منابع انسانی ضرورتی است که اگرمورد توجه قرارگیرد نتایج بسیار مثبتی را بدنبال داردو با توجه به آمار بالای برخی بیماریها همچون دیابت، اختصاص زمان برای ورزش می تواند نتایج بسیار مفیدی برای سلامت بدنبال داشته باشد.

مالک حسین زاده تصریح کرد: وزارت نیرو از معدود وزارتخانه هایی است که شخص وزیر باهدف توسعه ورزشهای همگانی مسولیت شورای ورزش را به عهده دارد و نشان دهنده اهمیت ویژه به این مقوله است زیرا توجه به همه ابعاد روحی و جسمی کارکنان نتایج بسیارمثبتی درزندگی فردی و اجتماعی بدنبال دارد و با توجه به گستردگی و حساسیت خدمات وزارت نیرو و لزوم استمرار این خدمات بدون هیچگونه وقفه، به حفظ آمادگی مجموعه کمک شایانی می کند.

وی در بخش دیگری اظهارات خود باتقدیراز توجه مجموعه صنعت آب و برق خوزستان و برق اهواز به ورزش کارکنان بیان داشت: برق اهواز و مجموعه صنعت آب و برق خوزستان نگاه ویژه ای به ورزش کارکنان خود داردو سومین دوره مسابقات با تلاش و جدیت و همکاری همه مجموعه با کیفت مطلوب برگزار گردید که قابل تقدیر و ارزشمند است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در این مراسم اظهار داشت: بهمن مصادف با مناسبتهای مختلف و یادآور خاطرات تلخ و شیرینی است که در اذهان همه ما به یادگار مانده است، خاطراتی همچون پیروزی انقلاب شکوهمنداسلامی و چهلمین روزشهادت پر افتخار سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، که جان خود را فدای سربلندی و عزت ایران اسلامی کرد.

حسن کریمی افزود: در وزارت نیرو و مجموعه صنعت آب و برق خوزستان ورزش جایگاه مهمی داردو آمارها نشان میدهد بیش از 50درصد ازکارکنان برق اهواز در سومین دوره مسابقات ورزشی شرکت کرده اندکه آمار بسیار خوبی است و تلاش می کنیم با ایجاد انگیزه و فراهم کردن امکانات لازم به توسعه ورزش و افزایش مشارکت کمک نمائیم.

وی تصریح کرد: مجموعه صنعت آب برق با تلاش و کوشش تمام توان خود را جهت خدمت رسانی به مردم بکار برده و برای تحقق این هدف ایجاد زمینه های حفظ سلامتی و آمادگی جسمی و روحی کارکنان بسیار ضروری و ترویج فرهنگ ورزش می تواند کمک بسیار زیادی در تحقق آن بنماید.

حسن کریمی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن دعوت همه شهروندان به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: احساس مسولیت و ایفای نقش صرفا محدود به کارنمی باشدبلکه توجه به مسائل سیاسی و اجتماعی مهم مثل انتخابات و حضور پررنگ درپای صندوقهای رای و کمک به مشارکت بالای مردم، این نقش سیاسی و اجتماعی را پررنگ و عامل تقویت وحدت و اقتدارملی کشور می شود.

لازم به ذکر است سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق اهواز با حضور 751ورزشکار خانم و آقا به مناسبت دهه مبارکه فجر برگزار و به ترتیب در مسابقات شطرنج بانوان خانمها برفیعی، مریدی و هاشمی زاده، در رشته دارت خانمها قنبری پناهی، حسین پور، در رشته تیراندازی خانمها فدعمی کیارسی و فرزانه حائزمقامهای اول تاسوم شدند ودر رشته آمادگی جسمانی و در رده های مختلف سنی خانمها بناگر، الهیاری خادم، ببرشکن، حسین پور،عسکری، فرزانه، مختاری،علاقمند،الماسی،ایگدر و حسنی اصل مقامهای برتر را کسب وهمچنین دررشته داژبال بانوان تیمهای معاونت مهندسی اول، منطقه یک حائز مقام دوم و منطقه پنج، رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

در مسابقات آقایان در رشته تیراندازی سراج، کوچکی و سعیدپور، در رشته دارت مولائی، قاسم پور و سراج و همچنین در تنیس روی میز شریف زاده، محمدپور و مختاری و در رشته شطرنج شریف زاده، مدهنی و قزلباش رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته والیبال تیم امور برق منطقه چهار اول،امور برق منطقه یک دوم و امور برق منطقه دو مقام سوم را کسب و در رشته فوتسال تیم پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق اول، امور برق منطقه دو مقام دو و تیم امور برق منطقه سه مقام سوم را کسب نمودند.

در پایان با اهداء لوح، مدال و کاپ قهرمانی از ورزشکاران شرکت کننده در سومین دوره مسابقات کارکنان برق اهواز تقدیر به عمل آمد.

تاریخ:
1398/11/30
تعداد بازدید:
327
منبع: