روشنائی معابرجنوب شرق اهواز بهبود یافت
روشنایی معابر بخش هایی از منطقه جنوب شرق اهواز بهبود یافت.
مدیراموربرق منطقه سه: به منظور جلب رضایت شهروندان و کمک به ارتقاءامنیت عمومی ، با برنامه ریزی انجام شده روشنائی بخشهای وسیعی از معابرمنطقه جنوب شرق اهواز با اعتباری بالغ بر13میلیاردریال بهبود یابد.
سعیداحترامی در ادامه افزود: با توجه به شرایط آب و هوائی گرم منطقه و اهمیت استفاده از خنکی شب برای گردش و تفریح و سفرهای درون شهری شهروندان محترم وهمچنین ضرورت ارتقای سطح امنیت جامعه، توجه به نور محیطی اهمیت زیادی دارد و لذا بهبودشبکه روشنائی با اولویت حفظ پروتکلهای زیست محیطی و توجه به زیباسازی مبلمان شهری مورد توجه مدیریت این شرکت قرار دارد.
وی تصریح کرد: عملیات بهبود روشنائی معابر منطقه جنوب شرق اهواز با نصب بیش از 12 هزارمترکابل هوائی در کوی مهدیس، رنگ آمیزی 550پایه تلسکوپی، تعویض500 لامپ سوخته درجاده ساحلی شرقی و بلوار آیت اله بهبهانی حدفاصل میدان جمهوری تا نمایشگاه اتومبیل، نصب 35 دستگاه کله چراغ لاک پشتی در معابر منازل جهاد، نصب 35 دستگاه کله چراغ درگلزارشهدای صابئین، 42 دستگاه کله چراغ در بلوار امام علی(ع) مهدیس و نصب 227 دستگاه کله چراغ در خیابان های فرعی و اصلی در مجموع با نصب 339 دستگاه کله چراغ لاک پشتی اجرا و به بهره برداری رسید.
احترامی درباره اهدف اجرای این طرح گفت: مجموعه شرکت توزیع نیروی برق اهواز بصورت شبانه روزی در تلاش است تا بتواند ارائه دهنده برق مطمئن و پایدار بوده و همچنین در بخش روشنایی معابر که از اهمیت زیادی دارد بتواند زمینه جلب رضایت عمومی را فراهم کند.
مدیراموربرق منطقه سه اهواز در پایان گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر13 میلیارد و 68 میلیون ریال و از محل منابع داخلی تامین و مورد بهره برداری قرار گرفت.

تاریخ:
1399/03/20
تعداد بازدید:
1624
منبع: