انجام 71هزار عملیات روی شبکه برق فشار متوسط بدون اعمال خاموشی
مهندس حسن کریمی: به منظور ارتقای خدمت رسانی، جلب رضایت شهروندان و تامین برق مطمئن و پایدار، بیش از71هزارعملیات بدون اعمال خاموشی توسط گروههای ویژه کار با خطوط برقدار درکلانشهر اهواز انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز: به منظور ارتقای خدمت رسانی، جلب رضایت شهروندان و تامین برق مطمئن و پایدار، بیش از71هزارعملیات بدون اعمال خاموشی توسط گروههای ویژه کار با خطوط برقدار درکلانشهر اهواز انجام شد.

حسن کریمی در ادامه بیان داشت: پس از بحران برق سال 95 در کلانشهر اهواز در راستای پایدارسازی شبکه و جلوگیری از اعمال خاموشی و جلب رضایت شهروندان در جهت تامین برق مطمئن و پایدار، بیش از71هزارعملیات بدون اعمال خاموشی توسط گروههای ویژه کار با خطوط برقدار درکلانشهر اهواز انجام شد

وی همچنین اظهارداشت: به منظورکاهش خاموشی، افزایش قدرت مانور، حفظ پایداری شبکه و رفاه حال شهروندان و صاحبان کسب و کار، مصمم شدیم با بهره گیری از شیوه های نوین و روزآمد و شناخت فرصتها و تهدیدهای موجود، دومرکز کار با خطوط برقدار در شرق و غرب اهواز راه اندازی کنیم.

کریمی خاطرنشان کرد: افزایش رضایت مشترکین، حذف خسارت ناشی از اعمال خاموشی، افزایش اعتماد عمومی و اجتماعی، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، قابلیت تشخیص بالا در شناسایی عیوب خط، افزایش ایمنی، ابداع روش های نوین رفع عیوب و انجام کار با کیفیت بالا به علت عدم محدودیت زمانی از مهمترین فواید و نتایج بکارگیری گروههای نگهداری و تعمیرات خط گرم می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: مراکز نگهداری و تعمیرات شبکه برق فشار متوسط شرق و غرب اهواز با برخورداری از تیمهای مجرب و آموزش دیده فنی و بکارگیری به روزترین ناوگان و تجهیزات موردنیاز مشغول خدمت رسانی به مردم شریف کلانشهر اهواز می باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در پایان گفت: با راه اندازی گروههای ویژه کار با خطوط برقدار در اهواز، کلیه عملیاتهای تعویض مقره، کت اوت فیوز، نصب اسپیسر، تعویض و مقاوم سازی پایه های بتونی، هرس درختان متداخل درخطوط توزیع و سایر اقدامات مرتبط با شبکه، بدون اعمال خاموشی و یا حداقل خاموشی در کلانشهر اهواز انجام می شود.

تاریخ:
1399/04/09
تعداد بازدید:
215
منبع: