اخذ گواهینامه مدیریت پسماند توسط شرکت توزیع نیروی برق اهواز
در راستای انجام ارزیابی عملکردجشنواره شهیدرجایی و تحقق قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه مدیریت پسماند شد.

مدیرعامل شرکت: با توجه به ایجاد زمینه های مدیریت پسمانددر این شرکت و درراستای ارزیابی عملکردجشنواره شهیدرجایی و تحقق مفاد آئین نامه اجرایی بند (ز) ماده38 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران شرکت توزیع نیروی برق اهواز موفق به اخذ گواهینامه مدیریت پسماند شد.

مهندس حسن کریمی درادامه افزود: براساس تعریف، پسماند به مواد یا اشیایی گفته می شود که دارنده، آن را دورانداخته یا قصددورانداختن آن راداردلذا مدیریت پسماند به بدلیل اهمیت مسائل زیست محیطی از یک طرف و همچنین محدودیت منابع از سوی دیگر بسیار ضروری و مهم می باشد و دراین شرکت از مدتها قبل با راه اندازی سیستم های مکانیزه و حذف کاغذ، تفکیک پسماندو استفاده از مواد و لوازم قابل بازگشت به چرخه تولید، درحال انجام مسئولیت اجتماعی خودهستیم.

وی تصریح کرد: در شرکت توزیع نیروی برق اهواز با یاری از سرمایه اجتماعی کارکنان، این فرهنگ سازمانی پایه ریزی شده است که همزمان با تلاش جهت تحقق چشم انداز1404و رسیدن به 99دقیقه خاموشی در سال به ازای هرمشترک، از دیگرابعاد مهم همچون مباحث زیست محیطی،مدیریت سبز، مدیریت پسماند و سایرموضوعات توسعه نیز غافل نشویم.

کریمی درپایان بیان داشت: براساس انجام آئین نامه نظام مدیریت سبز و اجرای اقدامات شرکت توزیع نیروی برق اهواز در فرآیند تفکیک پسماندهای عادی و رعایت دستورالعمل ها و آموزش پرسنل موفق به دریافت گواهینامه مدیریت پسماند از شهرداری اهوازگردید.

لازم به ذکر است در حال حاضرمدیریت سبز و در شرکت توزیع نیروی برق اهواز و کلیه مناطق و شهرستانهای تابعه بصورت کاملا تفکیکی از هم مجزا و به خارج شرکت منتقل می شوند.

تاریخ:
1399/04/28
تعداد بازدید:
204
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت