شبکه برق کوی بشارت اهواز ساماندهی و اصلاح شد
به منظورحفظ پایداری و کاهش تلفات، عملیات ساماندهی و تبدیل سیم به کابل کوی بشارت اهواز با اعتباری بالغ چهارمیلیاردریال اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیراموربرق منطقه یک اهواز: تامین برق مطمئن پایدار در مناطق گرمسیری بدلیل اهمیت وسایل سرمایشی، یک ضرورت مهم و اساسی است که در این راستا عملیات ساماندهی و اصلاح و تبدیل سیم به کابل شبکه برق کوی بشارت شهرستان اهواز با اعتباری بالغ چهارمیلیارد ریال اجرا و مورد بهره برداری قرارگرفت.
آرش بندارزاده در ادامه افزود: کاهش تلفات انرژی الکتریکی، افزایش ضریب پایداری، بهبود شاخصهای ایمنی و کاهش تلفات انرژی از جمله اهداف مهم پروژه های تبدیل سیم به کابل خود نگهدار است که افزایش سطح خدمات توزیع برق را بدنبال دارد.
  وی در ادامه افزود: این پروژه در کوی بشارت شهرستان اهواز، طی دو فاز آغاز و با تلاش همکاران این امور، فاز اول با نصب 26 اصله پایه، 1920مترکابل خودنگهدار و جمع آوری نوزده اصله پایه فرسوده و فاز دوم نیز با بکارگیری 28 پایه جدید و جمع آوری بیست اصله پایه فرسوده به پایان رسید.
بندارزاده تصریح کرد: جلب رضایت شهروندان وتحقق حقوق شهروندی جز اولویت اول ما می باشد که با اجرای این پروژه های مهم شاهد ارایه برق مطمئن و پایدار خواهیم بود.
مدیراموربرق منطقه یک شهرستان اهواز در پایان گفت: این پروژه با اعتبارچهار میلیارد و 650میلیون ریال اجرا و به بهره برداری رسید.

تاریخ:
1399/07/13
تعداد بازدید:
130
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت