برگزاری جلسه مسولین فرهنگی و دینی صنعت برق خوزستان در برق اهواز
به منظور تشریح و تحقق برنامه های وزارت نیرو و بهره گیری از ظرفیتهای دفاتر فرهنگی این وزارتخانه جلسه ای با حضور اعضای شورای فرهنگی صنعت آب و برق خوزستان به میزبانی برق اهواز برگزار شد.

در جلسه ای که با حضور نمایندگان فرهنگی شرکتهای برق منطقه ای، توزیع نیروی برق خوزستان،نیروگاه رامین در برق اهواز برگزار شد حجه السلام مرادی دبیر اجرائی دفترفرهنگی دفترفرهنگی صنعت آب و برق خوزستان با اشاره به ریشه های حادثه کربلا بیان داشت: در حالیکه قاتلان امام حسین (ع) از جامعه اسلامی بودند ولی بدلیل عدم شناخت امام عصر و بصیرت کافی، باعث بروز  این حادثه غم انگیز و شهادت اهل بیت عصمت و طهارت در کربلا شدند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: برما لازم است به گونه ای عمل کنیم که مردم نسبت به دین و فلسفه اسلام شناخت بیشتری پیدا کرده و با افزایش بصیرت و آگاهی نسبت به امامت و ولایت عصر اهتمام بیشتری بورزند.

مرادی در ادامه گفت: به حمدلله در سال 1398 موفق شدیم جایگاه فعالیتهای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق خوزستان را در میان شرکت های تابع وزارت نیرو  ارتقا دهیم و این مهم با تلاش همه دفاتر و اعضای فرهنگی این مجموعه میسر شد.

 دبیر شورای فرهنگی دینی صنعت آب و برق خوزستان در ادامه تصریح کرد: حمایت از کادر فرهنگی و توسعه و ترویج فعالیتهای مذهبی و دینی یکی از مهمترین اهداف دفتر فرهنگی می باشد تا بتوانیم طی سالهای آتی جایگاه خود را در بالاترین جایگاهها ارتقا دهیم.

در این جلسه مصوب شد که با همکاری ائمه جماعات و مسولین فرهنگی صنعت آب و برق خوزستان کارگروههایی باتوجه به حجم برنامه های اعلام شده از سوی دفاتر فرهنگی وزارت نیرو تشکیل شود.

تاریخ:
1399/07/13
تعداد بازدید:
111
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت