کسب رتبه برترجشنواره شهید رجایی توسط برق اهواز
در ارزیابی سالانه جشنواره شهید رجایی سال 1398، این شرکت موفق به کسب رتبه برتر در زمینه خدمت به مردم در نظام اداری، ارتقاء کارآمدی بهره وری، پاسخگویی و شفافیت در استان خوزستان شد.

استاندارخوزستان در این ارزیابی، ضمن تقدیر ازعملکرد برق اهواز گفت: توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری، مهرورزی و خدمت به مردم و ارتقاء کارآمدی و بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرددستگاههای اجرائی از اهداف برنامه جامع اصلاح نظام اداری می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز نیز با اعلام خبرکسب رتبه برترجشنواره شهید رجایی بیان داشت: مطابق ارزیابی های بعمل آمده توسط شورای عالی اداری استانداری خوزستان و بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره و نظارتهای صورت گرفته، برق اهوازموفق به کسب رتبه برتر در زمینه خدمت به مردم، ارتقاء کارآمدی و بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد گردید.

حسن کریمی در ادامه بیان داشت: این شرکت در ارزیابی سالانه عملکرد سال 1398 دستگاه های اجرایی استان جز دستگاه های برتر در گروه "زیربنائی و توسعه زیرساخت " قرار گرفته و موفق به کسب عنوان برتر در میان 64 دستگاه اجرایی استان شد.

وی همچنین تصریح کرد: این موفقیت حاصل زحمات کلیه کارکنان شرکت و اعتقاد راسخ آنها به پاسخگویی و لزوم ارتقای رضایتمندی و حقوق شهروندی بوده است.

کریمی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 1396 تا پایان سال 1398 با انجام اصلاحات اساسی جهت تاب آوری تجهیزات و افزایش ایزولاسیون شبکه، احداث دو مرکز بزرگ امور نگهداری و تعمیرات شبکه فشار متوسط در غرب و شرق اهواز، افزایش مقاومت مکانیکی شبکه و مکانیزاسیون، درمسیر پایداری و کاهش خاموشی و افزایش ایمنی شرکت قدم برداشتیم.

وی در ادامه از راه اندازی سامانه مرصاد (مرکز رصد و پایش آنلاین رخدادهای شبکه برق) شبکه خبر داد و گفت: در راستای انجام فعالیت های زیربنایی در و با توجه به اینکه میانگین بار فیدرهای شهر اهواز 10 مگاوات یعنی حدود 200 آمپر است، ضروری بود تا گزارش های وضعیت شبکه در کوتاهترین زمان ممکن برداشت شوندو بدین منظور سامانه مرصاد از20 فروردین سال 98 راه اندازی گردید.

کریمی بیان داشت: با ایجاد این سامانه ومشاهده روزانه عیوب شبکه، آنالیز و تجزیه و تحلیل به موقع و آنی مشکلات و اصلاح آن،یکسازی در فرآیند انجام ترموگرافی و ارسال گزارشات و همسو سازی اهداف شرکت در خصوص چشم انداز 1410 در زمینه کاهش تلفات شبکه تسریع شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز همچنین اظهار داشت: تعویض73000 مقره سرامیکی، تعویض 24000 کات فیوز، نصب پایه های با قدرت کششی و مکانیکی بالاتر، قالب بندی دورتیرهای بتنی به منظور جلوگیری از خوردگی و افزایش مقاومت، نصب کابل خودنگهدار، اجرای طرح های تابش (تاب آوری اصلاحات بهینه شبکه)به منظور اورهال اساسی خطوط فشارمتوسط، ساماندهی وضعیت خروجی ایستگاههای فوق توزیع بخشهائی از فعالیتهای انجام شده در این شرکت بوده است.

وی در پایان گفت: با فراهم کردن قابلیت مانیتورینگ کامل خطوط و امکان قطع و وصل104 دستگاه کلید قدرت از محل دیسپاچینگ بصورت آنلاین، نصب 564 دستگاه کلید قابل قطع ، نصب 147 دستگاه کلید فرمان از راه دور، فعال سازی 80 دستگاه ریکلوذر در ایستگاه های فوق توزیع و نصب تعداد 551 دستگاه کلیدغیرقابل قطع بخشی از فعالیت های گسترده این شرکت بود که با انجام آن موفق شدیم شاخص SAIDI (مدت زمان خاموشی به ازای هرمشترک درسال) را از 1740 دقیقه در 1396 به 759 دقیقه در سال 1398 برسانیم و این روند تارسیدن به 99 دقیقه در چشم انداز1410 ادامه خواخد داشت.

تاریخ:
1399/07/16
تعداد بازدید:
164
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت