با اهدا لوح و تندیس پویش هر هفته الف ب ایران پروژه های برق رسانی از مدیرعامل برق اهواز تجلیل بعمل آمد
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز طی مراسمی که بصورت ویدئو کنفرانس و همزمان با سراسر کشور در استانداری خوزستان با حضور وزیر نیرو، دکتر شریعتی و مجموعه مدیران عامل صنعت آب و برق در استان خوزستان برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز طی مراسمی که بصورت ویدئو کنفرانس و همزمان با سراسر کشور در استانداری خوزستان با حضور وزیر نیرو، دکتر شریعتی و مجموعه مدیران عامل صنعت آب و برق در استان خوزستان برگزار گردید با اهداء لوح تقدیر و تندیس از سوی دکتر رضا اردکانیان بابت اجرا و بهره برداری از پروژه های ملی پویش هر هفته - الف - ب - ایران از آقای حسن کریمی مدیرعامل و کارکنان این شرکت تجلیل بعمل آمد.

 در این متن لوح تقدیر آمده است الف ب حروف آغازین الفاست و الفبای هر کار، زیربنای آن است. آب و برق زیربنای تولید، توسعه و آبادانی میهن مان استو پویش فراگیر ملی "هرهفته –الف- ب- ایران" میدانی وسیع برای خدمت گزاری و کمک به ساختن ایرانی که شایسته و سزاوار ایرانیان است.

   به واسطه نقش آفرینی موثر جنابعالی در تحقق اهداف پویش « هر هفته – الف – ب – ایران» در نیمه دوم سال 1398 و نظربه استمرار این حرکت شتانبان و پر برکت در سال 1399، از مشارکت و نقش ارزشمندتان در این پویش قدردانی می نماید.

 رجاء تامین آب و برق هموطنان عزیز و کسب رضایت هرچه بیشتر مردم شریف بکار خواهید گرفت.

                                                                                                                                روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز

تاریخ:
1399/10/02
تعداد بازدید:
466
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت