شبکه برق شهرستان کارون ساماندهی و اصلاح شد
به منظور افزایش تاب آوری وکاهش خاموشی، شبکه برق مناطقی از شهرستان کارون از توابع کلاشهر اهواز، با اعتباری بالغ بر4میلیاردریال ساماندهی و اصلاح شد.

مدیرعامل این شرکت گفت: درراستای کاهش خاموشی و افزایش ضریب تاب آوری شبکه برق، ساماندهی و اصلاح کلیه خطوط توزیع نیروی برق بصورت مستمر درمناطق و شهرستانهای این شرکت ادامه دارد و این عملیات نیزدر شهرستان کارون با اعتباری بالغ بر 4میلیاردریال اجرا شد.

حسن کریمی در ادامه افزود: همکاران مجموعه برق اهواز با برنامه ریزی های گسترده انجام شده و شناخت فرصتها و تهدیدهای پیش روی شبکه توزیع نیروی برق این کلانشهر، تلاش دارند تا با پیش بینی و رفع نقص مشکلات احتمالی موجود، جریان پایدار برق با ولتاژ مطلوب و ضریب اطمینان بالا را به منظور افزایش رضایتمندی در اختیار  شهروندان و صاحبان کسب و کار قرار دهند.

وی با اشاره به اقدامات فنی صورت گرفته طی این عملیات تصریح کرد: در ساماندهی و اصلاح شبکه برق شهرستان کارون که در محدوده پست خرما انجام شد، تبدیل 570مترسیم فوکس به هاینا، تعویض 4عدد کراس آرم چوبی،تعویض 60عددمقره کششی، تعویض 32عدد مقره میخی، نصب سه اصله پایه بتونی جدید،تبدیل 7مورد طرح ورتیکال به 107،اصلاح 8مورد مقره میخی انتهایی به مقره کششی، تعویض 4مورداسپیسر فشار متوسط و نصب 29عدد بوش اسپلایس در دستور کارقرار گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهوازدر بخش دیگری از سخنان خود گفت: این عملیات با بکارگیری 63نفر در قالب گروههای عملیاتی، پشتیبانی و نظارت و همچنین ده دستگاه بالابر و یک دستگاه جراثقال و طی مدت زمان یک روز انجام گردید.

حسن کریمی اعتبار اختصاص یافته به این پروژه را 4میلیارد و 500میلیون ریال برآورد کرد.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز
تاریخ:
1399/10/24
تعداد بازدید:
260
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت