قطع برق تاسیسات آب رسانی مسیر اهواز -خرمشهر در اثر آتش سوزی
مدیرامور برق منطقه چهار شرکت توزیع نیروی برق اهواز : آتش سوزی علوفه و گیاهان خشک اراضی حاشیه روستای شمریه واقع در مسیر اهواز به خرمشهر باعث سوختن کامل یک اصله پایه فشار متوسط چوبی و یک اصله پایه بتونی و قطع برق تاسیسات آب روستاهای این مسیر شد.
مدیرامور برق منطقه چهار این شرکت گفت: در اثر آتش گرفتن علوفه و گیاهان خشک موجود در بخشی از اراضی کشاورزی روستای شمریه، باعث آتش گرفتن یک اصله پایه چوبی و سقوط پایه های همجوار شد و در نتیجه این حادثه برق تاسیسات پمپاژ آب تعدادی از روستاهای مسیر اهواز به خرمشهر قطع شد.
بهزاد شافعی زاده در ادامه افزود: از ساعت های اولیه حادثه، گروه های عملیاتی به منظور تامین ایمنی مردم و شبکه و تاسیسات در محل روستای شمریه حاضر شدند.
وی تصریح کرد: پس از اطفاء حریق و تفکیک تجهیزات آسیب دیده دستورکار توسط اتاق رادیو ابلاغ و در حال حاضر گروه های مهندسی و بهره برداری جهت حفر گود پایه، انتقال پایه های جدید و سیم, مقره، کراس آرم و کلیه یراق آلات و همچنین اعزام ماشین آلات سنگین جهت احداث مجدد شبکه در محل مستقر گردیده اند.
مدیر امور برق منطقه چهار اهواز همچنین خاطر نشان کرد:  طی هفته های گذشته این دومین بار است که در این مسیر شبکه برق متاثر از حریق و تخریب اموال عمومی مردم می شود.
تاریخ:
1400/03/11
تعداد بازدید:
198
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت