نصب بیش از200هزارمترکابل خودنگهداردرشبکه توزیع برق اهواز
معاونت مهندسی شرکت توزیع نیروی برق اهواز: در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان کلانشهراهواز، تحقق اهداف طرح ملی کاهش تلفات و حفظ پایداری شبکه برق، بیش از 200هزارمترکابل خودنگهدار جایگزین شبکه سیمی گردید.
معاونت مهندسی شرکت بیان داشت: با برنامه ریزیهای انجام شده و در راستای افزایش سطح پایداری، کاهش تلفات انرژی و نوسازی و بهسازی شبکه، از آبان سال99لغایت خردادماه سال جاری 207687مترکابل خودنگهدار در شبکه توزیع برق اهواز نصب شد.

علی عیداوی افزود: از جمله اولویتهای مهم دیگری که طی این عملیاتها در دستور کار قرار داشت می توان به افزایش رضایتمندی شهروندان از خدمات این شرکت وارتقای سطح  ایمنی  در مقابل حوادث الکتریکی و نیز حفظ و زیبا سازی مبلمان شهری وملاحظات زیست محیطی (جلوگیری ازقطع درختان متداخل درشبکه) و کاهش امکان استفاده غیر مجاز از برق اشاره داشت.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود تصریح کرد: تبدیل سیمهای مسی به کابل خودنگهداردر شبکه های توزیع برق کاهش میزان سرقت از شبکه را نیز بدنبال دارد که این خودعامل مهمی در کاهش خاموشی و جلوگیری از تحمیل هزینه به شرکتها می شود.

 عیداوی درخصوص میزان تجهیزات بکار رفته و همچنین مقدارسیم مسی جمع آوری شده بیان داشت: فرایندتعویض سیم به کابل با جدیت در این شرکت درحال پیگیری می باشد و طی این عملیاتها در مجموع 151255 تن سیم مسی نیز جمع آوری شد.

معاونت مهندسی برق اهواز اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ها را 292میلیارد و 900میلیون ریال دانست.

تاریخ:
1400/03/17
تعداد بازدید:
166
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت