نصب10دستگاه ترانسفورماتوردرمناطق غربی شهر اهواز
مدیراموربرق منطقه دواهوازگفت: در راستای افزایش ظرفیت شبکه برق تعداد10دستگاه ترانسفورماتور با اعتباری بالغ37 میلیاردریال در غرب شهر اهواز نصب شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، مدیراموربرق منطقه دوگفت: باتلاش همکاران این امور وبه منظور افزایش ظرفیت و بهبود سطح خدمات تعداد10دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت kva 3150در غرب شهر اهواز در مناطق کیانپارس،کیان آباد و کیانشهر نصب گردید.

  شعاع عبداوی درادامه افزود: افزایش میزان وابستگی به انرژی الکتریکی و ضرورت تامین برق پایدار و با ولتاژ کیفی مناسب درتابستان، نیازمند پیش بینی و برنامه ریزی دقیق و برآورد رشد مصرف دارد تا هم برق مورد نیاز مردم به سهولت در اختیار آنها قرار گیرد و هم از ترانسفورماتورها به عنوان یکی از تجهیزات گران و حساس شبکه مراقبت شود.

  وی خاطرنشان کرد: طی این عملیات همچنین ساماندهی و افزایش تاب آوری شبکه نیز در دستور کار قرارداشت و تعویض تعداد 2دستگاه ترانس دارای روغن ریزی، اصلاح آرایش شبکه کابل خودنگهدار و ایجاد 4مورد طرح گلابی، تنشن کابل بطول 120 متر، نصب 51عددکلمپ ارتباطی خودنگهدار، نصب32عدد کابلشو پرسی و اتصال 12هاتلین مسی نیز بخش دیگری از اقدامات انجام شده بود که با استفاده از ظرفیت داخلی شرکت انجام گردید.

عبداوی اعتباراختصاص یافته به منظور انجام این عملیات را 37میلیارد و 430میلیون ریال برآورد کرد.

تاریخ:
1400/10/18
تعداد بازدید:
181
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت