حضورمشاور توانیر دربرق اهواز و بررسی تبدیل وضعیت ایثارگران
مشاورمدیرعامل توانیردرامورایثارگران باحضوردربرق اهواز از نزدیک با روند تبدیل وضعیت کارکنان مشمول ایثارگری مطلع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در راستای ابلاغ بخشنامه مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه در مورد تبدیل وضعیت کارکنان مشمول ایثارگری در دستگاههای اجرائی، مشاور مدیرعامل توانیردرامورایثارگران باحضوردربرق اهواز از نزدیک با روند تبدیل وضعیت کارکنان مشمول ایثارگری مطلع شد.

سید محسن وهابی مشاور مدیرعامل توانیر در امور ایثارگران در این جلسه با تقدیر از توجه مجموعه برق اهواز به جایگاه معنوی ایثارگران و ضرورت تسریع در روند تبدیل وضعیت آنها گفت: رشد و توسعه ایران اسلامی با وجود دشمنان بسیار و انواع تهدیدها، مرهون ایثارگران و خانواده های آنها است که با شجاعت و فداکاری جان خود را در طبق اخلاص قرارداده و ایستادگی کردند و حفظ کرامت و جایگاه ارزشمند این عزیزان وظیفه ما است.

در ادامه جلسه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به جایگاه رفیع ایثارگری در فرهنگ عمومی جامعه اظهارداشت: ایثارگری و ایثارگر بودن شان و منزلت بسیار والائی در جامعه ما دارد و جایگاه ارزشمنداین عزیزان باعث ایجاد مسولیتهای مضاعفی برای ایثارگران در خدمت رسانی به مردم و ترویج روحیه ایثار شده است.

عبدلحمیدعباس شیاری افزود: پس ازابلاغ بخشنامه همکاران ما در منابع انسانی مطابق ضوابط و با رعایت کلیه موارد قانونی و بررسی دقیق مدارک و مستندات موجودمتقاضیان نسبت به تکمیل پرونده کارکنانی که مشمول شرایط بخشنامه هستننداقدام نمودند.

در ادامه این نشست عباس عسکرزاده معاونت منابع انسانی شرکت، مشاور مدیرعامل در امور منابع انسانی و کارشناسان این مجموعه به ارائه گزارشات تکمیلی در این خصوص پرداختند و مشاور مدیرعامل توانیر در امور ایثارگران نیز به سوالات کارشناسان منابع انسانی پاسخ گفت.

تاریخ:
1400/10/21
تعداد بازدید:
276
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت