برق مشترکین پرمصرف در کلانشهر اهواز قطع شد
مدیرعامل برق اهواز گفت: برق 904 مشترک اداری، کشاورزی و تجاری طی هفته جاری که از دستورالعمل ابلاغی بیشتر مصرف داشتند در راستای پایداری و کنترل بار شبکه برق قطع شد

عبدالحمید عباس شیاری با اشاره به استمرار کنترل و نظارت پایش لحظه‌ای مصرف برق ادارات و مراکز تجاری بیان کرد: عملکرد مرکز پایش برای تعداد هفت هزارو 437 مشترک تحت نظارت این اداره به علت رعایت نکردن الگوی مصرف اخطار مصرف بیش از حد مجاز دریافت کردند.

وی ادامه داد: صنعت برق با تمام توان در این شرایط سخت آب و هوایی با توجه به گرمای 50 درجه و گرد و غبار تلاش می‌کند تا بتواند برق مستمر و پایداری را به شهروندان ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز خاطر نشان کرد: با مدیریت بار توسط مرکز پایش انرژی این اداره به صورت روزانه 120مگاوات مدیریت بار صورت می‌گیرد.

وی افزود: براساس دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو، مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف برق خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند به راحتی مشمول دریافت پاداش خوش حسابی خواهند شد.

شیاری گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیر دولتی، صنایع و کشاورزی موظف هستند مصرف برق خود را با استفاده از اجرای روش‌ها و برنامه‌های مدیریت مصرف برق از جمله به کارگیری مولدهای اضطراری خود کاهش دهند.
وی در پایان با اشاره به گرمای هوا از کلیه شهروندان خواست: در ساعت های پیک یا اوج مصرف که از 12 تا 18و از غروب آفتاب تا ساعت 23 می باشد جدا از لوازم غیرضروری مانند جاروبرقی، لباسشویی، اتو و نظایر اینها استفاده ننمایند تا شاهد استمرار خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در کلانشهر اهواز باشیم.

کلانشهر اهواز 609 هزار مشترک برق دارد که شامل 55 هزار مشترک روستایی، 85 هزار مشترک تجاری، 2 هزار مشترک صنعتی، یک هزار و 500 مشترک کشاورزی و 25 هزار مشترک عمومی است.
تاریخ:
1401/05/14
تعداد بازدید:
70
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت