علت قطع برق بیمارستان امام خمینی ره اهواز چه بود؟
اطلاعیه روابط عمومی بیمارستان امام خمینی ره اهواز در خصوص قطعی برق
بسمه تعالی
با توجه به انتشار خبر قطعی برق بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز در فضای مجازی و بعضی از رسانه ها به اطلاع می رساند
در راستای دستورالعمل های پدافند غیر عامل و هماهنگی عوامل شرکت برق اهواز ‌ و تاکید کارشناسان این شرکت در خصوص ایمن سازی فوری پست اصلی ورودی برق و تعویض کابلهای اصلی فرسوده جهت جلوگیری از آتش سوزی و همچنین اتصال برق اصلی بیمارستان به خط پشتیبان در هنگام بروز بحران‌ها ی احتمالی بنا به در خواست بیمارستان ، با برنامه ریزی قبلی این اقدام مهم تحت عنوان مانور قطع برق امروز جمعه 1401/5/14 انجام شد.
در این اقدام حیاتی کلیه کابلهای اصلی با طول عمر بالا تعویض وزیر ساخت‌ها ی لازم خط دوم پشتیبان برق اصلی آماده شده که با اتمام پروژه در روزهای آتی در شرایط بحرانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .
لازم به ذکر است با توجه به اعلام شرکت برق در خصوص لزوم اقدام فوری و خطرناک بودن وضعیت فعلی تاخیر و انجام اصلاحات در زمان دیگری ( مثلا در فصل سرما ) امکان پذیر نبوده و کلیه اقدامات تحت کنترل عوامل فنی بیمارستان و شرکت برق انجام گرفت و همچنین نوع فعالیت سیستم برق اضطراری بیمارستان بصورت جدی و عملیاتی مورد آزمایش قرار گرفت به گونه ای که کلیه دستگاه های حساس بدون مشکل خاصی در حال ارایه خدمت به بیماران بودند. و صرفا در بعضی از موارد در بخشهای عادی مشکل سرمایشی بوجود آمد که از کلیه بیماران و همراهان و همکاران عزیز پوزش می طلبیم .

روابط عمومی بیمارستان امام خمینی اهواز
تاریخ:
1401/05/14
تعداد بازدید:
57
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت