شرکت توزیع نیروی برق اهواز
۱۴۰۰ دوشنبه ۳۰ فروردين
شبکه برق بافت مرکزی شهراهواز ساماندهی و اصلاح شد
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اهواز: در راستای افزایش تاب آوری وکاهش خاموشی شبکه برق بخشهائی از بافت مرکزی شهر اهواز با اعتباری بالغ بریک میلیارد و800 میلیون ریال ساماندهی و اصلاح شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، معاون بهره برداری این شرکت گفت: درراستای اجرای طرحهای افزایش تاب آوری شبکه برق این کلانشهر، خطوط توزیع برق بخشهائی از بافت مرکزی اهواز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون ریال ساماندهی و اصلاح شد.

 سعیدآقائی افزود: سلسه برنامه ریزیهایی به منظور افزایش تاب آوری شبکه برق این کلانشهرتحت عنوان طرح تابش در دستورکارقرار داردکه در مناطق و شهرستانهای تابع درحال اجرا است، دراین طرح با شناسائی نقاط بحرانی و اصلاح آن تلاش داریم شبکه یکپارچه ای به لحاظ زیبایی بصری و پایدار بلحاظ فنی داشته باشیم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات فنی صورت گرفته تصریح کرد: عملیات ساماندهی شبکه برق بخشهائی از بافت مرکزی شهر اهواز با نصب 4 طرح عبوری107 با کراس آرم جوشی، یک طرح 107 کششی با کراس آرم جوشی و جمع آوری چهار اصله پایه چوبی فرسوده و نصب پایه جدید و انتقال شبکه به پایان رسید.

آقائی خاطرنشان کرد: این عملیات با بکارگیری 30نفر در قالب 4گروه عملیاتی، پشتیبانی و نظارت و همچنین چهار دستگاه بالابر و یک دستگاه جراثقال انجام شد.

معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعتبار اختصاص یافته به این پروژه را یک میلیارد و 800میلیون ریال برآورد کرد.

تاریخ:
1399/10/27
تعداد بازدید:
336
منبع:
Powered by DorsaPortal